Кар'єра

Менеджер З Продажів

Хекса шукає менеджерів з продажу, сповнених ентузіазму та енергії. Головні обов’язки: залучення нових клієнтів, захист їх інтересів та інтересів компанії.

Оскільки ми пропонуємо якісні послуги за розумні ціни, ваше основне завдання — чітко та доступно пояснити потенційним клієнтам, чому ми можемо зробити їх життя легшим. А тому найголовнішим критерієм є ваші комунікаційні навички та вміння наполегливо працювати.

А тепер більш детально про обов’язки

  • налагоджувати і вести діалог з клієнтами в чатах, по телефону та поштою;
  • працювати із базою потенційних клієнтів, яка оновлюється щодня (ніяких холодних дзвінків, тільки очевидно або гіпотетично зацікавлені клієнти);
  • виконувати або перевищувати норму комерційних пропозицій.

Ми не вимагаємо від вас неможливого: прекрасне знання і вміле використання англійської мови, досвід роботи у сфері продажу або підтримки клієнтів (якщо такий є) і, що найбільш важливо — нестримна жага до успіху. Бездоганні навички спілкування — вимога №1.

В обмін на ваш професіоналізм та віддану роботу ви отримуєте

  • зарплату з відсотка із продажу (це означає, що розмір зарплати необмежений);
  • різноманітні заходи для вашого професійного розвитку (обмежень в кар’єрному рості теж немає);
  • безмежні можливості для практики англійської та поповнення ваших знань (для цього в нас існує корпоративна бібліотека);
  • розім’ятись та відволіктись від екрану можна в кімнаті для відпочинку — там і настільний футбол, і пінг-понг, і зручні крісла-мішки, на яких можна пограти в X-box.

Якщо ви все ще сумніваєтесь, ось кілька причин, чому ви захочете в нас працювати: офіційне працевлаштування, гнучкий графік, оплачуване таксі на кожну зміну, кава, чай, цукерки… Словом, все, що потрібно для вашої продуктивної роботи. Не втрачайте свій шанс побудувати надійну кар’єру в перспективній та динамічній компанії де все, що вас оточує, допомагає вам рухатись до успіху!