Світ змінюється,
і ти відіграєш у цьому провідну роль

будуй кар’єру

Професійний ріст — ключовий показник гармонійного розвитку особистості, а сам процес завоювання нових вершин — невід'ємна складова кожного робочого дня.

отримуй досвід

У нашій компанії працівники постійно здобувають необхідні знання та навички для роботи над перспективними проектами, і це дає змогу завжди бути в робочому тонусі.

працюй з лідерами

Хекса — це команда цілеспрямованих людей, які розуміють, що таке рухатись у правильному напрямку і які інструменти для цього застосовувати.

Увага! Компанії потрібен

PHP-програміст

Супергерой із 20 роками досвіду, власним старт-апом і командою? Це не ти? Чудово! Ми шукаємо PHP програміста, який на своєму шляху до вдосконалення і готовий до змін, викликів та роботи на якісний результат!

Для тих, хто цінує комфорт та готовий працювати і заробляти — вам до нас.

Нам потрібні хороші спеціалісти, які розуміють, що відділ розробки - це серце айті компанії. І тому для таких співробітників у нас завжди відкриті двері.

Наші послуги

Розробка програм

Якість та надійність через продумані рішення у сфері IT-інженерії

Читати далі

Онлайн-реклама

Ефективне представлення товарів та послуг в мережі Інтернет

Читати далі

Підтримка веб-проектів

Від формування концепції до безпосередньої реалізації проекту

Читати далі

Робота з командою Хекса — це, в першу чергу, позитивний досвід розробки онлайн-продукту, досвід спілкування з людьми, які точно знають потреби цільової аудиторії, а також як необхідно надавати послуги, щоб досягти максимального результату. Усі поставлені завдання були виконані вчасно і в повному обсязі!

С. Гладишев, ТОВ ТЕК МГ-Транс

Хекса розробляла CRM-систему для нашої компанії. Туризм — доволі складна сфера бізнесу, у якій зручний інтерфейс та ефективна обробка клієнтських замовлень є ключовими факторами успіху компанії. Проектні менеджери Хекси відразу зрозуміли, що саме нам потрібно, та створили зрозумілу і просту у використанні систему управління. Дякуємо за все, що ви зробили, і сподіваємось на довготривалу співпрацю.

У. Гувея, Algarve Golf Holidays

Ми звернулись до Хекси за рекомендацією партнерів. Нам терміново був потрібен корпоративний сайт. Всього за кілька тижнів Хекса справилась з поставленим завданням. Вони створили дуже оригінальний і зручний сайт. Всі майбутні проекти ми без роздумів будемо довіряти їм – вони знають свою справу.

А. Завалко, Legiteam

Дякую команді Хекса за допомогу в розробці сайту та ефективної стратегії онлайн реклами для нашої квіткової майстерні. С першого ж дня запуску сайту ми отримали безліч дзвінків та нових клієнтів. Не можу сказати, що це було неочікувано, адже в компанії працюють дійсно талановиті та дуже кваліфіковані люди.

К. Ткаченко, Bloom.ua

2015

рік заснування компанії Хекса

118

провідних ІТ-спеціалістів, готових до співпраці

12

виконаних проекти у 2022 році

594

років досвіду наших працівників в ІТ-сфері