Про нас

Бачення

Місія

Відповідальність

Наші принципи

Успіх Хекса напряму залежить від єдності інтересів керівництва та співробітників. Це спонукає нас до налагодження ефективного діалогу як з нашими клієнтами, так і в межах компанії. На нашу думку, якість — це наріжний камінь діяльності будь-якої компанії у будь-якій сфері, тому ми прагнемо до створення продукту, що викликає повну та безумовну довіру. Останнього неможливо досягти без взаєморозуміння між усіма сторонами, які беруть участь у робочому процесі.

 

Наші цілі та сенс існування

Ми вибудовуємо логічний і злагоджений робочий механізм, який, у свою чергу, допомагає нам швидко та компетентно надавати послуги нашим корпоративним клієнтам. Це відбувається лише в результаті продуманої організації роботи всіх відділів. Тому ми усвідомлюємо свою відповідальність за успішну та продуктивну діяльність всієї команди, підтримуємо прагнення наших співробітників до саморозвитку та готові до найсміливіших експериментів.

 

Наші зобов’язання перед співробітниками

Для працівників нашої компанії це означає достойну оплату праці, гарантію високих трудових стандартів, заходи для підвищення кваліфікації, працевлаштування нерезидентів, а також перспективи для всіх і кожного — незалежно від статі, релігії, політичних вподобань або фізичних можливостей. Ми різні, але ми рівні. Свіжі та перспективні ідеї народжуються там, де панує різноманіття та сприятлива атмосфера для продуктивного брейнстормінгу, і наш обов’язок — забезпечити таку атмосферу.

 

 

Цінності компанії

Компетентність

Ми відповідально ставимось до наших проектів

Лідерство

Ми завжди з ентузіазмом приймаємо нові виклики

Наполегливість

Ми прагнемо до постійної оптимізації робочого процесу

Довіра

Ми довіряємо — а отже і нам довіряють

Ain’t no mountain high enough…

Хекса — мій “маленький Еверест”. Це живий доказ того, що спільна ідея і командні зусилля можуть перетворити гіпотетичну мрію у щось реальне і відчутне. Кожен робочий день мені асоціюється зі словами пісні “Ain’t no mountain high enough…” – напевно тому, що атмосфера в команді допомагає зрозуміти, що кожен із нас може досягти більшого, якщо в нас вірять і всіляко підтримують наші прагнення та ініціативу. В людей є звичка обмежувати себе надуманими бар’єрами, страхами і передчасним скептичним настроєм, але якщо ви знаходитесь у колі однодумців, то їх завзяття і підтримка — це те, що розв’язує вам руки і дарує крила.

Аліна Ширяєва

Директор

Випадковості не випадкові

Я розпочала свій шлях, а точніше продовжила, в університеті, працюючи на благо суспільства та над омріяним ступенем PhD з економіки. Там мене і знайшли рекрутери Хекса. Оскільки бюрократія і чотири стіни alma mater – це не зовсім те, що уявлялось під світлим і безтурботним майбутнім, я з великим задоволенням змінила місце роботи. Хекса прихистила, навчила і дала можливість зануритись у фінансову сферу зсередини, а не зі сторінок підручників. Роки праці, роки розвитку, роки нових знань і навичок — і це лише маленький старт у поєднанні з прекрасним колективом і дружньою атмосферою в компанії.

Катерина Ткаченко

Менеджер фінансового відділу

Один в полі — воїн

Зовсім нещодавно відділ розробки складався всього з кількох людей при досить великому обсязі роботи. Коли мене запросили на посаду керівника, я вирішив зробити все для того, щоб змінити ситуацію. Я швидко зрозумів цілі відділу і вже згодом міг пропонувати нові ідеї і коригувати робочий процес. В певній мірі цьому сприяла відкритість менеджменту до нових пропозицій. Судячи з минулого досвіду роботи, можу сказати, що бажання керівництва слухати і чути є ключовим фактором розвитку будь-якої організації. Вірю, що я вже встиг зробити свій внесок в успішний розвиток компанії і вважаю, що Хекса зробила те ж у моїй кар’єрі програміста.

Євгеній Пилипенко

Менеджер відділу розробки

Хто ми?

Хекса – це IT-команда, що надає послуги програмування, маркетингу та веб-дизайну корпоративним клієнтам. З моменту заснування компанії у 2015 році кількість співробітників збільшилась у три рази і все ще продовжує рости. Це свідчить про те, що ми на правильному шляху. Але наша перевага не тільки в людських активах. З перших днів функціонування ми вирішили будувати компанію, опираючись на західну модель ведення бізнесу.

Такий підхід означав дистанціювання від цінностей не так давно минулої епохи, дотримання бізнес-етики, формування акценту на людині та її потребах та культивування відповідальності за якісне і своєчасне виконання робочих обов’язків. Список можна продовжувати, але ми точно знаємо, що така система — безумовно виграшний варіант як для компанії, так і для її клієнтів. Вона працює неухильно, а отже, знову ж таки — ми на правильному шляху.