Послуги

Розробка

Підтримка веб-проектів

Онлайн-реклама

Функціональне програмне забезпечення

Незалежно від того, наскільки об’ємна ваша база даних або наскільки примхливими та вимогливими є ваші клієнти – ми зможемо дати цьому раду. Ми допомагаємо із найрізноманітнішими проектами: від створення комплексних CRM-систем до інтеграції всіх можливих засобів комунікації в єдиний механізм, від розробки пошукових ботів до проведення детального аналізу поведінки клієнтів на вашому сайті.

CRM системи

Програми аналізу

Маркетингові інструменти

Для нас не існує жодних обмежень. Як і шаблонних проектів. А це означає суто індивідуальний підхід до кожного замовлення з дотриманням логіки вашої унікальної бізнес-моделі. Розкажіть нам про своє бачення процесу, і наші програмісти знайдуть найоптимальніший спосіб втілити його в реальність.

Однаковий підхід, різні рішення

Наша компанія має чималий досвід, повязаний з електронною комерцією. Ми знаємо, як організувати повну і всеохоплюючу підтримку онлайн-проектів від А до Я. Ви точно звернетесь за нашими послугами, якщо хочете мати у своєму розпорядженні надійний відділ підтримки та продажу, що складається із досвідчених спеціалістів. І найголовніше – ви будете впевнені у цих людях і зможете повністю довірити їм спілкування з вашими клієнтами.

Організація  продажу

Підтримка клієнтів

Контент-менеджмент

Ще одна сфера, за результати роботи в якій нам не соромно – це контент-менеджмент. Ми зможемо наповнити ваш проект осмисленим текстом, де кожна літера має значення. Ні грама води. Тільки та інформація, яка вповні віддзеркалює вашу діяльність та сильні сторони.

Гарантія високої конверсії

Коли ми говоримо про якісну та ефективну рекламу, мається на увазі не лише картинка, яку бачить потенційний споживач. Якщо мова йде про онлайн-проекти, то для їх успішного функціонування важливо постійно працювати із цільовою аудиторією та здійснювати глибинний аналіз поведінки клієнтів на сайті. Ми накопичили величезний досвід у цій сфері, працюючи над різноманітними проектами, тому ми впевнені у кінцевому результаті на всі сто.

SEO

SMM

Продакт-плейсмент

Вам не обов’язково розумітись у таких тонкощах маркетингу, як user interface, user experience, проведення фокус-груп, А/B-тестування або лідогенерація. Ми готові брати відповідальність за організацію всього процесу та з радістю допоможемо вам створити ВАШ ідеальний проект, продумавши кожен етап роботи до дрібниць. Крім усього іншого, ви можете розраховувати на наших спеціалістів у питаннях SEO просування сайту (Google, Yahoo, Bing, Yandex) або розробки яскравої та сучасної SMM-складової у Facebook, LinkedIn та Twitter.

5000

веб-сторінок виведено в топ Google і Yandex

175

сайтів, з якими працювали спеціалісти Хекса

4

місяці до здобуття сайтом топових позицій

Як ми це робимо

service

У нас немає особливої формули щастя – ми просто знаємо і любимо свою справу, а за таких умов Хекса приречена на успіх. Але це ще далеко не все.

Ми намагаємось підтримувати атмосферу невимушеності, де кожен може вповні розкрити свій потенціал та сильні сторони. Таким чином у нас формується команда професійних та цілеспрямованих людей, без якої не може існувати жодна перспективна компанія.

Якщо говорити про підхід до роботи в цілому, то ми йдемо слідами легендарного Шерлока Холмса і використовуємо дедуктивний метод підходу до задач – тобто бачимо загальну картину того, що ми повинні отримати в результаті, а потім розбиваємо робочий процес на етапи. На нашу думку, це дозволяє оптимально витрачати час та ефективно контролювати діяльність всієї компанії.