Кар'єра

Штатний Редактор

Пріоритет нашої компанії — завжди надавати послуги найвищої якості. І хоча ми робимо все для того, щоб наші фрілансери писали бездоганні тексти, помилок все одно не уникнути, оскільки це є невід’ємною частиною людської природи. Тому ми шукаємо співробітника з надлюдськими здібностями уникати помилок за будь-яку ціну. Отже, якщо ви прибулець або щось на кшталт — ласкаво просимо в команду!

Вашим найголовнішим обов’язком як редактора буде слідкувати за тим, щоб у тексти, які ми пишемо, не прокралась жоднісінька помилка і не зіпсувала репутацію компанії. Оскільки це надзвичайно важливе та відповідальне завдання, то вимоги для кандидатів відповідно суворі. Та все ж шанси є.

Отож, ми візьмемо вас без особливих роздумів, якщо:

  • у вас справді відмінне знання англійської — тобто Advanced, а не Upper-Intermediate або “Нуу.. В школі в мене було 5 з англійської. А ще я на першому курсі був репетитором”;
  • у вас чималий досвід написання та редагування англомовних текстів;
  • ви точно знаєте, як повинен виглядати список використаних джерел у APA або MLA;
  • ви — особистість винятково педантична та уважна до деталей, навіть якщо сьогодні ви пішли спати о 3 ночі;
  • перфекціонізм у підході до роботи та дотримання дедлайнів — це про вас;
  • ви знаєте все про стандарти написання академічних робіт і з першого погляду бачите, що перед вами — добре написаний текст;
  • ви не розглядаєте Вікіпедію як джерело, варте довіри.

Якщо все вищезазначене вас не налякало і ви все ще читаєте — будьте певні, що ваші навички та старанність винагородять по-справедливості. Окрім високої зарплати (по курсу долара) ми також гарантуємо вам офіційне працевлаштування, оплачувані відпустки, вихідні за станом здоров’я та сімейними обставинами, ріки кави, гори цукерок і, звичайно ж, багато цікавих проектів для підтримання вашого професійного росту.

Невже ви не хочете скористатися цим шансом? Чекаємо ваші резюме. Сподіваємось, не марно.